Profesionální bazénová technologie

Aseko Dávkovací Automat ASIN AQUA Home

Chlórová dezinfekce vody​

Cena vč. DPH: na poptávku

Popis technologie

ASIN AQUA Home je chytrý řídící systém sloužící k vyhodnocení a následné úpravě bazénové vody. Automat obsahuje sondy pro měření pH a volného chloru, je přímo napojen na zásobníky s chlorovou desinfekcí a flokulanty a dle naměřených hodnot je dávkuje podle aktuální potřeby. Systém na základě naměřených hodnot řídí automatické dávkování chemie, čímž zajišťuje, aby voda zůstala křišťálově čistá. Automatické dávkovače jsou napojeny přímo do kanystrů s chemií a samy aplikují do bazénu tolik přípravku, kolik je zrovna potřeba. V kombinaci s vhodně zvoleným filtračním systémem můžete dosáhnout nejnižší efektivní koncentrace chemikálií s nejlepšími možnými výsledky.

ASIN AQUA Home se dokáže postarat o vnitřní i venkovní bazény o objemu až do 250 m3. Pomocí intuitivní aplikace můžete snadno online sledovat všechny přednastavené hodnoty kvality vody v bazénu a také aktuální teplotu vody. Užívejte si kvalitní a křišťálově čistou vodu v bazénu a starosti s její úpravou nechte na ASIN AQUA Home od Aseko.

Další produkty

Náš tým složený z "workerů", bazénových profíků a stavařů vám postaví nebo zrekonstruují terasu, bazén či dřevěnou fasádu.

Aseko Dávkovací Automat Asin Aqua Salt Redox Vs

Slaná technologie. Startovací chemie + 100kg soli.

Aseko Dávkovací Automat Asin Aqua Oxygen Vs

Bezchlórová technologie (Kyslíková dezinfekce vody)

Aseko Dávkovací Automat ASIN AQUA Net

Chlórová nebo bezchlórová technologie

Vyplňte prosím objednávkový formulář

Zadejte prosím Váš e-mail, abychom Vás mohli kontaktovat.

Sídlo

Garstoni s.r.o.
Do potoků 50, Praha 103 00

Kontakt

Social

© Copyright 2023 Garstoni s.r.o.. Všechny práva vyhrazena.