Terasový systém uchycení Softline®

Systém Softline® vyvinutý společností Vetedy, umožňující přichycení prkna bez nutnosti jeho provrtání a narušení hladkého povrchu. Uchycení prken pomocí klipu zespodu izoluje terasová prkna od podkladních hranolů, zajišťuje skvělé provětrání a zvyšuje tak trvanlivost a životnost terasy.

Tropické dřeviny pro systém Softline®

Terasová prkna Softline® jsou z vybraných vysoce kvalitních exotických dřevin, prkna mají ve spod drážky, do kterých zapadá právě onen systém Softline®.

Merbau
IPE (Brasilský ořech)
Teak

Jedinečný systém Technideck®

Technideck® je kompletní systém zahrnující kompozitní klipy na hliníkových kolejnicích. Podkladem pro tento systém jsou rektifikační terče Buzon®. Podstatou uchycení prken je pomocí klipu zespodu, nikoliv shora či z boku. Spoj je zcela skryt pod terasovými prkny a nedochází tak k narušení povrchu prken. Systém Technideck® myslí i na okraje teras. Vytvoření soklu, designového okraje terasy či zakrytí svislého čela je díky konektorům spojujícím kolejnice pod úhlem 90 stupňů velmi snadné a vzhledově čisté. Terasy Technideck® jsou zcela bezpečné a příjemné i pro chůzi naboso.

Tropické dřeviny pro systém Technideck®

Systém Technideck® přináší nová terasová prkna ve dřevinách: Bambus, Termojasan a Padouk. Prkna o šíři 140mm mají ve spod drážky, do kterých systém zapadá. 

Padouk

Cena na poptávku​

Thermojasan

Cena na poptávku​

Bambus

Cena na poptávku​

Napište nám.

Cenová nabídka ZDARMA.

Sídlo

Garstoni s.r.o.
Do potoků 50, Praha 103 00

Kontakt

Social

© Copyright 2023 Garstoni s.r.o.. Všechny práva vyhrazena.